Program kongresu

PROGRAM VI EDUKACYJNEGO KONGRESU KOSMETYCZNEGO - 23.04.2017r. - WARSZAWA

9:00 – 10:00 Rejestracja uczestników, powitalna kawa i poczęstunek

10:00 – 10:05 Otwarcie VI Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego

10:05 – 10:35 Plasma Ri. Blefaroplastyka powiek. Niechirurgiczny lifting powiek, zmarszczek okolicy oka, ust i okolicy ucha (pokaz) – Urszula Kłyszewicz – właściciel salonu Activ Beauty & Care Expert, instruktor z zakresu medycyny estetycznej i urządzeń Hi-Tech, kosmetolog, linergistka

10:35 – 10:45 Nowa, lepsza jakość zabiegów w gabinecie kosmetycznym – FORLIFE & MADAGA – Julia Zárubová – przedstawiciel firmy FORLIFE & MADAGA POLSKA

10:45 – 11:30 Retinol i witamina C w kosmetykach – fakty i mity – mgr Monika Krzyżostan – technolog kosmetyków, kosmetolog

11:30 – 12:00 Choroby autoimmunologiczne a zmiany skórne – Iwona Krzemińska – kosmetolog, właściciel i manager Centrum Estetyki Ciała Efekt

12:00– 12:15 Przerwa kawowa, konsultacje z wystawcami kongresu

12:15 – 12:45 POKAZ SPECJALNY Hawajski masaż LOMI LOMI – Emilia Krysiak – dyplomowana masażystka, specjalistka masaży SPA, właściciel Studio Masażu Revital

12:45 – 13:30 "Ślubna wiosna" czyli szybkie zdobienia salonowe na wiosnę oraz dla panien młodych (pokaz) – GOŚĆ SPECJALNY – Ewa Kargetta-Sowul – główny Szkoleniowiec Kargetta Academy, Międzynarodowa Instruktor, EuroFashion Akademia Paznokcia Educator, II Vice Mistrzyni Polski Nail Art

13:30 – 14:00 Terapia dla zmęczonych nóg – tajski masaż refleksologiczny (pokaz) – Emilia Krysiak – dyplomowana masażystka, specjalistka masaży SPA, właściciel Studio Masażu Revital

14:00 – 14:45 Przerwa obiadowa, konsultacje z wystawcami kongresu

14:45 – 15:30 Cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej - jak sobie z tym radzi medycyna estetycznaGOŚĆ SPECJALNY – dr Zbigniew Leśniowski – Certyfikowany Specjalista Medycyny Estetycznej (EBBA), Dyrektor Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych ECLEST, Dyrektor Medyczny Centrum Szkoleniowego Kosmetologii Medycznej

15:30 – 16:15 Kosmetologia i medycyna estetyczna wczoraj i dziś – trendy w branży beautyGOŚĆ SPECJALNY – Kalina Ben Sira – założycielka i prezes sieci Klinik La Perla

16:15 – 16:45 Personal branding w gabinetach kosmetycznych – GOŚĆ SPECJALNY – Alan Dąbrowski – ekspert telewizyjny, trener główny, założyciel Akademii Wizażu i Kosmetyki, stylista  fryzur, kosmetolog

16:45 – 17:25 Bezpieczeństwo gabinetu kosmetologicznego.  Formalne elementy zgody klienta na zabieg – Grzegorz Maciaszek – dyrektor Zarządzający w Medlegalis sp. z o. o., Anna Maciaszek – dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie MedLegalis sp. z o. o.

17:25 – 17:45 Losowanie nagród. Zakończenie kongresu

 


PRELEGENCI

Urszula Kłyszewicz
Właścicielka Activ Beauty & Care Expert - instruktor, promotor i dystrybutor urządzeń z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej m.in. PLASMA RI., dyplomowana linergistka od 11 lat.
Pasjonatka zawodu, praktykuje holistyczną opiekę swoich pacjentów, co zawsze budzi duże uznanie.

Julia Zárubová
przedstawiciel firmy FORLIFE & MADAGA POLSKA

mgr Monika Krzyżostan
Mgr chemii kosmetycznej, kosmetolog. Od 5 lat związana z sektorem badawczo- rozwojowym przemysłu kosmetycznego. Prowadziła badania nad skutecznością działania kwasu hialuronowego na skórę oraz nad uwalnianiem peptydów z różnych formulacji kosmetycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach R&D firm kosmetycznych i farmaceutycznych. Zajmowała się również personalizacją składu kosmetyku. Opracowała szereg receptur kosmetycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry klientów. Dziennikarka, redaktor portalu branżowego, autorka publikacji naukowych i branżowych. Obecnie Główny Technolog w Laboratorium Kosmetycznym AVA oraz Wykładowca szkoleniowy.

Iwona Krzemińska
Właścicielka Centrum Estetyki Ciała Efekt w Zielonej Górze. Motto życiowe: „Im trudniejsza droga do celu, tym większa radości z jego osiągnięcia” Ukończyła następujące kierunki studiów: Marketing i Zarządzanie, The Advanced Certificate In Marketing - The Chartered Institute of Marketing, Pedagogika Kompetencyjna, Kosmetologia. Laureatka wielu nagród w dziedzinie marketingu i kosmetologii. Szkoleniowiec. Menadżer w firmie Forever LIving Products. Uczestniczka licznych kongresów i szkoleń. W życiu kieruję się dobrem i troską o drugiego człowieka. Synergia technologii i natury jest jej pasją.

Emilia Krysiak
Dyplomowana masażystka, właściciel Studio Masażu Revital w Mrągowie. Specjalistka masaży SPA. Z powodzeniem prowadzi warsztaty szkoleniowe z masaży ujędrniających. www.revitalstudio.pl

GOŚĆ SPECJALNY - Ewa Kargetta-Sowul
Główny Szkoleniowiec Kargetta Academy, Międzynarodowa Instruktor, EuroFashion Akademia Paznokcia Educator II Vice Mistrzyni Polski Nail Art.

Ewa Kargetta-Sowul w branży paznokciowej znana jest od kilkunastu już lat. W 2006 roku jako Instruktor Akademii Paznokcia, zdobyła tytuł II Vice Mistrzyni Polski Nail Art Poland na najstarszych, prestiżowych mistrzostwach w Gdańsku. Posiada potwierdzone egzaminami uprawnienia Międzynarodowego Instruktora SNS na poziomie Superstar oraz Hand & Nail Harmony na poziomie Master. Jako właścicielka Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy wyszkoliła wraz z zespołem setki kursantów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Od 2006 roku organizuje cyklicznie cieszące się dużą popularnością warsztaty doszkalające dla stylistów paznokci, sama ustawicznie podnosząc swoje kwalifikacje poprzez udział w przeróżnych szkoleniach, mistrzostwach, warsztatach. Kilka razy do roku bierze gościnny udział w różnego rodzaju kongresach, pokazach itp. jako specjalista z dziedziny stylizacji paznokci, marketingu oraz kosmetyki. Zasiada jako juror w mistrzostwach, jest obecna przy organizacji lokalnych Targów kosmetycznych.

Prowadzi również sprzedaż hurtową kosmetyków do stylizacji paznokci i innych będąc wieloletnim dystrybutorem i partnerem handlowym firmy EuroFashion. Ze względu na ścisłą współpracę niejednokrotnie jest obecna podczas konsultacji nad tworzeniem nowych czy ulepszaniem obecnych produktów z oferty firmy.

Jako Redaktor odcisnęła swój ślad we wszystkich gazetach branżowych, które od roku 2006 opublikowały łącznie ponad 150 artykułów jej autorstwa. Jest to największy w Polsce dorobek artystyczny jeśli chodzi o publikacje prasowe. W chwili obecnej jej prace znaleźć można głównie w dwóch najlepszych i najstarszych pismach branżowych czyli w „Akademia Paznokcia”, „Paznokcie”.

Więcej o Ewie Kargetta-Sowul i jej pracy na www.kargetta.com oraz na www.facebook.com/ewakargetta


GOŚĆ SPECJALNY - dr Zbigniew Leśniowski
Lekarz, absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie i  studiów Executive MBA na Nottingham Trent University UK.

Certyfikowany Ekspert (EBBA) Medycyny Estetycznej, będący uznanym autorytetem medycznym i autorem wielu artykułów w pismach  branży kosmetycznej. Ekspert w prestiżowym Les Nouvelles  Esthetiques (LNE)  oraz  Art of Beauty. Ceniony  wykładowca kongresów  krajowych  i zagranicznych, wyróżniony nagrodą Medical Beauty Award (LNE) za wkład w udostępnianie i przekazywanie wiedzy kosmetologom z zakresu medycyny estetycznej. Współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Kosmetologii "Przyjazna Kosmetyka".

Dyrektor Naukowy Europejskiego Ośrodka Doskonalenia Lekarzy Medycyny Estetycznej ECLEST (www.eclest.pl) oraz Dyrektor Medyczny Centrum Szkoleniowego Kosmetologii Medycznej CSKM (www.kosmetologia-medyczna.pl).

Dr Zbigniew Leśniowski jest jedynym w Polsce lekarzem posiadającym  uprawnienia Izby Lekarskiej do  szkolenia kosmetologów z zakresu zabiegów medycyny estetycznej,  będące dowodem  bardzo wysokiego  poziomu prowadzonych przez niego szkoleń oraz profesjonalizmu i bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów..


GOŚĆ SPECJALNY - Kalina Ben Sira
Założycielka i prezes sieci Klinik La Perla. Świetnie zna potrzeby i marzenia kobiet i mężczyzn, dzięki czemu z pasją i z oddaniem, już od kilkunastu lat, realizuje misję pomocy wszystkim tym, którzy pragną zachwycać urodą i klasą, niezależnie od wieku.

Z wykształcenia – humanistka. Absolwentka licznych kursów międzynarodowych, podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie wellnes i spa, a także szkół kosmetycznych.

Kalina Ben Sira stworzyła sieć Klinik, które wiodą prym w chirurgii, medycynie estetycznej, kosmetyce Hi-tech i SPA; są gwarancją tego co najnowocześniejsze i najbardziej ekskluzywne. Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań na całym świecie, które transportuje na rynek polski. To właśnie ona decyduje o być, albo nie być najbardziej luksusowych produktów, urządzeń, rozwiązań medycyny estetycznej czy chirurgii w Klinika La Perla, które wcześniej dokładnie testuje i sprawdza. Wszystko po to, aby każdy Klient mógł bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystać z usług ekskluzywnych Klinik.
Klinika La Perla to nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu skuteczne metody powstrzymujące procesy starzenia, zwalczające cellulit, rozstępy, czy tkankę tłuszczową.

Młody, atrakcyjny i zadbany wygląd to jeden z najważniejszych elementów, który zawsze pozwala czuć się pewnie i komfortowo. Warto dbać o siebie wykorzystując do tego najlepsze dostępne na rynku urządzenia i metody – właśnie takie proponuje Klinika La Perla. Kalina Ben Sira tworzy markę, która jest liderem w branży Beauty.
Współpracuje z najlepszymi specjalistami - pragnie być wzorem dla konkurencji i sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom, swoich Klientów.

Swoją wiedzą i doświadczeniem Kalina Ben Sira dzieliła się z widzami „Pytania na śniadanie" w TVP oraz Polsat Cafe, gdzie była gospodarzem programów „Beauty Inspektor” i „7 życzeń". Jako ekspert do spraw urody brała udział w programach „Kawa czy herbata" (TVP1) oraz „Dzień Dobry TVN", a także wielu, polskich magazynach np. Mamo to Ja, Gala, Uroda. Prowadzi także zajęcia ze studentami kosmetologii oraz lekarzami – słuchaczami podyplomowych studiów medycyny estetycznej w Warszawskiej Akademii Medycznej. Kalina Ben Sira została również wielokrotnie wyróżniona za swoje działania biznesowe. Została  finalistką drugiej edycji konkursu organizowanego przez Radio PiN i BRE Bank „Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2009” oraz laureatką nagrody „Kobieta z pasją... która potrafi” przyznanej przez Europejską Unię Kobiet.
W 2012 roku jako jedna ze 100 kobiet z całej Polski została Ambasadorem Przedsiębiorczości Kobiet Polskiej Sieci Współpracy Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Otrzymała również nagrodę Manager Award za stworzenie marki La Perla i zarządzanie siecią ekskluzywnych klinik. Stworzona przez nią sieć klinik otrzymała także liczne nagrody (m.in. SPA Awards, Prix de Beaute Cosmopolitan) oraz została wyróżniona przez Book of list za innowacje w estetyce.

www.klinikalaperla.pl


GOŚĆ SPECJALNY - Alan Dąbrowski
Ekspert telewizyjny, trener główny, założyciel Akademii Wizażu i Kosmetyki, stylista  fryzur, kosmetolog Absolwent Akademii Vidal Sassoon oraz Greas point studio. Swoją przygodę ze stylizacją jako siedemnastolatek zaczął od współpracy z najlepszymi polskimi salonami. Współpracował z gwiazdami takimi jak: Doda, Katarzyna Figura, Natasza Urbańska, Reni Jusis, Lidia Popiel, Rafał Maserak, Grażyna Wolszczak, Hanna Śleszyńska Dominka Kojro. W roli eksperta występował w telewizjach TVN, Telewizja Warszawa, Telewizja wp. TVN Style i polsat W swoim dorobku artystycznym posiada kampanie wizerunkowe m.in.: Solar, Domu mody Brodzińska, Divers, Nenukko . Okładki magazynów takich jak: Pani, Wprost, Label magazyne K mag, Kikimora, Gentelmen, Glamour.
www.akademiawizazuikosmetyki.com

Grzegorz Maciaszek
Dyrektor Zarządzający w Medlegalis sp. z o.o. firmie zajmującej się opieką prawną zawodów medycznych oraz kosmetologów. Od dwóch lat odpowiedzialny za rozwój produktu ubezpieczeniowego OC dla gabinetów kosmetologicznych, kosmetyczno-fryzjerskich, podologicznych i spa.

Anna Maciaszek
Dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie MedLegalis sp. z o.o., odpowiedzialna za rozwój i sprzedaż produktów z portfolio firmy. Równolegle prowadzi szkolenia z umiejętności miękkich dla branży beauty & spa w tym m.in. z komunikacji interpersonalnej, obsługi klienta i sprzedaży.

 

WSPÓŁPRACA

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji wystąpień, prezentacji i pokazów.

Tel. kom. 508 635 474; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter
Joomla Extensions powered by Joobi

Media Społecznościowe